Specialists in the field of industrial safety
Specialists in the field of industrial safety
Specialists in the field of industrial safety

Usługi i Szkolenia BHP - Kraków

Our company

Fire protection services for offices, warehouses, production and sales facilities.

Learn more

Industrial safety

Choose solution that suites you

Learn more

Contact us

ORIME BHP
ul. Mogilska 67a, 31-545 Kraków
tel: 12 643 25 23
e-mail: bhp@orime.pl

Fire protection services

Fire protection services for offices, warehouses, production and sales facilities.

Learn more

First aid

We organize first aid trainings for employees.

Learn more

Trainings

Industrial safety, fire regulations, welders professional trainings. We teach according to Polish and EU law.

Learn more

Nasza firma Orime BHP to zespół doświadczonych pracowników, który zadba o najwyższy poziom bezpieczeństwa na terenie każdego zakładu pracy, dopasowując swoje usługi do charakteru konkretnej działalności.

Pełna obsługa BHP dla firm

Specjalizujemy się przede wszystkim w organizowaniu na terenie Krakowa profesjonalnych szkoleń BHP. Rzetelnie przeprowadzone zajęcia to przede wszystkim znaczące zmniejszenie ryzyka wypadku na terenie zakładu pracy, w biurze, urzędzie i w każdej instytucji. Poprzez usługi BHP przygotowujemy również pracowników na różnego rodzaju niebezpieczne sytuacje. Uzupełnieniem tych usług jest przygotowywanie instrukcji ewakuacyjnych, regulaminów wewnętrznych czy specjalistycznej dokumentacji powypadkowej.

Ochrona PPOŻ i kurs pierwszej pomocy

W ramach troski o bezpieczeństwo i higienę pracy przeprowadzamy także szkolenia przeciwpożarowe. Na terenie Krakowa w ciekawej formie prezentujemy pracownikom najważniejsze zasady zachowania się na wypadek pożaru, sposoby zapobiegania jego wystąpieniu, a do tego zajmiemy się przeglądem wszystkich gaśnic, jak i nawet zorganizujemy próbne ewakuacje w budynkach. W ramach swojej oferty możemy podjąć się dodatkowo przeprowadzenia kompleksowego kursu pierwszej pomocy.

Wszystkie nasze usługi związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, są w indywidualny sposób dopasowywane do zagrożeń występujących na stanowiskach pracowników, których będziemy szkolić.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z tą ofertą oraz do kontaktu z naszymi pracownikami. Odpowiemy na wszystkie pytania, dokładnie przedstawimy harmonogram prowadzenia wszystkich szkoleń BHP i przede wszystkim zatroszczymy się o to, aby znacząco podnieść bezpieczeństwo pracy w każdym miejscu.

Szkolenia BHP Cennik Szkoleń BHP

ORIME GROUP

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand